Polityka prywatności - Freemoto - ogłoszenia części motoryzacyjnych

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI USŁUG SERWISU FREEMOTO.PL Z DNIA 20.10.2020 r.

Administrator Danych Osobowych

Freemoto.pl z siedzibą w Krakowie, ul. Pszenna 5/9, Kraków, realizuje politykę ochrony danych osobowych w oparciu o rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych 
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej „rozporządzeniem”

 

Zakres i cel przetwarzanych danych

Zgodnie z rozporządzeniem, informujemy że Dane osobowe zbierane przez Freemoto.pl to: imię, nazwisko, adres e-mail, adres firmy (komisu), dane przedmiotów, nr NIP, nr telefonu przetwarzaniem jest operacja na danych osobowych służących w celu realizacji zamówienia – umieszczania ogłoszeń administratorem danych jest osoba fizyczna PHU Wilkar Wilk Wojciech, ul. Pszenna 5/9, 30-654 Kraków, NIP: 679-209-64-08 naruszenie ochrony danych osobowych oznacza naruszenie bezpieczeństwa prowadzące do przypadkowego lub niezgodnego z prawem zniszczenia, utracenia, zmodyfikowania, nieuprawnionego ujawnienia lub nieuprawnionego dostępu do danych przetwarzanych; Dane osobowe zbierane są w celach: realizacji umowy zawartej z Freemoto.pl prowadzenia konta użytkownika. Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie. Zgoda wyrażana jest elektronicznie i może zostać odwołana w każdym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres: biuro@freemoto.pl  Dane osobowe przetwarzane będą przez osoby upoważnione przez administratora danych osobowych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo, bez podania przyczyny, do żądania od administratora sprostowania lub usunięcia danych osobowych. Administrator stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych Danych Osobowych. Twoje dane mogą być przekazywane, wyłącznie w celach wskazanych w niniejszym dokumencie.

 

Polityka plików Cookies

Adresy e-mail służą wydawcy do kontaktu z użytkownikiem w celu poprawnego korzystania z serwisu i nie są udostępniane osobom trzecim. Wydawca serwisu stosuje pliki „cookies” w celach statystycznych i pozwalających dopasować treści i usługi do zainteresowań użytkowników. Są to informacje, które serwer zapisuje na dysku komputera Użytkownika. Umożliwiają one utrzymanie sesji dzięki temu nie ma konieczności podawania loginu i hasła przy wyświetlaniu każdej strony (jeśli strony czy działy serwisu wymagają logowania) pozwalają przechowywać ogłoszenia w schowku, „obliczyć” zainteresowanie serwisem.

© 2021 FreeMoto. All Rights Reserved.